Sample of All FAQs (Helpie FAQ)

Helpie FAQ

 • 3. Ar šarvojimo salėje tilps didesnis žmonių skaičius?

  Turime platų salių pasirinkimą skirtingose Kauno miesto vietose. Tai Palaimintojo Jurgio Matulaičio šarvojimo salė, net keturios Šv. Antano Paduviečio šarvojimo salės, Aleksoto bažnyčios salė ir dvi Gerojo Ganytojo Bažnyčios šarvojimo salės.

  Jos pritaikytos talpinti skirtingą žmonių skaičių: dalis salių skirtos nedideliam atsisveikinimui artimųjų rate, tačiau siūlome ir ypač erdvias patalpas, kuriose vienu metu gali būti apie 100 žmonių.

 • 4. Kur kreiptis dėl kūno paruošimo šarvojimui?

  Viską galite rasti vienoje vietoje – Jums padės Gedulas.lt laidojimo namai. Turime kūno paruošimui reikalingą įrangą: patyrę mūsų specialistai paruošia velionio kūną laikantis griežtų higienos reikalavimų. Taip pat siūlome platų drabužių, avalinės, ritualinių reikmenų pasirinkimą.

  Užtikriname, kad pasirinkus mūsų laidojimo namus, visa atsisveikinimo kelionė – nuo kūno priėmimo iki laidotuvių – bus gerokai sklandesnė.

 • 5. Mano artimas žmogus mirė užsienyje. Ką daryti?

  Mirtis užsienyje komplikuoja ir prailgina atsisveikinimo procesą. Tenka komunikuoti su kitos valstybės įstaigomis, pildyti dokumentus užsienio kalbomis, kreiptis į palaikų pervežimą vykdančią įmonę.

  Šioje sudėtingoje situacijoje neliksite vieni. Gedulas.lt laidojimo namai pasirūpins sklandžia velionio repatriacija (daugiau informacijos apie palaikų pervežimo į Lietuvą paslaugą rasite čia).

 • 6. Ar kremavimą įmanoma atlikti po šermenų?

  Taip, palaikus kremuoti galima ir po šarvojimo apeigų.

  Kremuoti palaikai perduodami artimiesiems. Urną galima saugoti kolumbariume, palaidoti šeimos kapavietėje arba pelenus galima išbarstyti tam skirtoje vietoje, LR nustatyta tvarka (kapinėse, Baltijos jūroje, upėje).

 • 7. Noriu personalizuotos šarvojimo / laidojimo paslaugos. Ar galiu tokią gauti?

  Šiandien ne visi žmonės pageidauja tradicinio, religinio atsisveikinimo, todėl ritualinės paslaugos gali būti personalizuotos.

  Gedulas.lt laidojimo biuras gali pasirūpinti Jūsų pageidaujamomis dekoracijomis, muzika, vaizdo technika ir kita įranga, kad šarvojimo bei laidojimo ceremonija atitiktų velionio išreikštus pageidavimus, šeimos narių lūkesčius.

 • 8. Ar Gedulas.lt laidojimo ir ritualinės paslaugos teikiamos tik Kaune?

  Siekiame, kad mūsų laidojimo paslaugos būtų patogiai pasiekiamos kuo didesniam žmonių skaičiui. Todėl, Jūsų patogumui, šarvojimą ir kitas paslaugas teikiame Kauno mieste ir Kauno rajone.

  Turime net kelias modernias, skoningai įrengtas šarvojimo sales su poilsio patalpomis. Čia yra visa oriam atsisveikinimui su išėjusiu brangiu žmogumi reikalinga įranga.

 • 9. Ar pasirūpinate giedotojais / duobkasiais?

  Suprantame, kad netekties valandą papildomai rūpintis skirtingų specialistų samdymu yra išties sudėtinga. Todėl Gedulas.lt laidojimo biuras tuo pasirūpins, kad išvengtumėte nepatogumų. Pas mus suteikiamos ne tik laidojimo paslaugos, bet ir papildoma pagalba. Pasirūpiname giedotojais, duobkasiais, karstų nešikais, gedulingomis puokštėmis, teikiame katafalko, autobuso ir kito transporto nuomos paslaugas.

 • 10. Kiek kainuoja ritualinės paslaugos?

  Tiksli paslaugų kaina priklauso nuo pasirinkto paketo ir individualių pageidavimų (ritualinių reikmenų, rūbų, pageidaujamų puokščių kainos).

  Jeigu norite sužinoti, kiek tiksliai kainuoja Jums reikalingos paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų komanda telefonu 8 675 10 131, el. paštu gedulas1@gmail.com arba siųsti užklausą čia. Pasiūlysime Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį variantą.

 • 2. Ar laidojimo namai veikia ne darbo dienomis?

  Puikiai žinome, kad netektis laiko nesirenka, todėl dirbame visomis savaitės dienomis ir galime suteikti reikalingas paslaugas Jums patogiu metu.

  Jeigu esate Kaune arba Kauno rajone, susisiekite su mūsų komanda Jums patogiu laiku – atsakysime į rūpimus klausimus ir suteiksime visas reikalingas šarvojimo, laidojimo paslaugas.

 • 1. Kokius laidojimo dokumentus reikia paruošti?

  Artimųjų kelionė oraus atsisveikinimo link prasideda nuo dokumentų pildymo. Priklausomai nuo situacijos, jie gali apimti mirties liudijimą, socialines išmokas, prašymą dėl vienkartinės laidojimo pašalpos, palaikų pervežimo ir dar daugiau.

  Jeigu nenorite šios užduoties atlikti patys, verta kreiptis į specialistus. Gedulas.lt laidojimo namuose atliekamas dokumentų tvarkymas – viskuo pasirūpinsime už Jus.

 • Your First FAQ Question

  Your relevent FAQ answer.

 • Simple FAQ

  Simple FAQ Content

 • Simple FAQ - 2

  Simple FAQ Content – 2