Artimo žmogaus netektis neatsiejama nuo itin sunkių, skaudžių išgyvenimų. Jaučiamą liūdesį lydi noras oriai atsisveikinti su mirusiuoju. Šiam tikslui būtinos kokybiškos šarvojimo paslaugos, kuriomis rūpinasi profesionalai. Užtikriname, kad šarvojimas vyks komfortiškoje, jaukioje aplinkoje, o mūsų specialistai pasirūpins visais Jūsų poreikiais.

Šarvojimo paslaugos: į ką atsižvelgti?

Svarstant apie šarvojimo paslaugas, būtina pasirūpinti šiais aspektais:

  • Salės šarvojimui parinkimas – puikiai suprantame, kad patogi salės vieta šeimai ir apeigų dalyviams yra labai svarbi. Klientų patogumui galime pasiūlyti įvairias šarvojimo sales Kauno mieste ir rajone. Pagrindinės – Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios šarvojimo salės (Žukausko g. 3b) – šiose salėse įrengta vėdinimo ir kondicionavimo sistema. Taip pat šarvojimo paslaugos galimos ir kitose salėse: Šv. Antano bažnyčios salėse (Radvilėnų pl.15 A), Saulėtekio bažnyčios salėse (V. Krėvės 95 A), Aleksoto Šv. Kazimiero bažnyčios salėse (Vidukalnio g. 4a.). Jeigu netinka šie variantai, klientams galime pasiūlyti privačias sales, kuriose paslaugas teikia tik mūsų laidojimo paslaugų biuras.
  • Salės dekoravimas – dekoruojame sales pagal klientų poreikius, siūlome įvairių gėlių papuošimų variantus.
  • Muzikos parinkimas – tinkamai parinkta muzika sukuria deramą atmosferą apeigų metu. Būtent todėl pasirūpiname reikiama gedulinga muzika, taip pat siūlome profesionalių giesmininkų paslaugas.
  • Papildomos paslaugos – visuomet galite išsikviesti mus jei šarvojimo metu kyla įvairių nesklandumu ir reikalinga skubi pagalba (pavyzdžiui, pataisyti velionio makiažą).

D.U.K.

Ar šarvojimo bei laidojimo paslaugas teikiate tik Kaune?

Šarvojimas ir laidojimo paslaugos dažniausiai teikiamos Kauno mieste ir Kauno rajone. Vis dėlto, esame lankstūs: jeigu žmonės kreipėsi dėl paslaugų, galime vykti ir į kitus miestus suteikti pervežimo, pašarvojimo, kremavimo paslaugas.

Netekome artimo žmogaus, tačiau šarvojimo ir laidojimo datą norime pavėlinti. Ką daryti?

Mūsų laidojimo paslaugų biuras turi savo šaldytuvus, kuriuose velionio palaikus galime laikyti neribotą laiką. Užtikriname, kad šarvojimas vyks Jums patogiu metu.

Kaip reikėtų pasirūpinti velionio paruošimu šarvojimui?

Mūsų specialistai atlieka kūno paruošimo paslaugas. Taip pat pasirūpiname makiažu, drabužiais ir kitų reikalingų reikmenų parinkimu.

Ar šarvojimo paslaugas atliekate tik specialiose salėse?

Galime šią paslaugą atlikti ir kitose erdvėse, pavyzdžiui, klientų namuose ar bendruomenės patalpose. Turime visą tam reikalingą įrangą, kurią naudojame šarvojant palaikus bet kokioje erdvėje.