Katafalkas užtikrina tinkamą velionio palaikų pervežimą į laidojimo vietą. Kad šis procesas būtų sklandus ir saugus, siūlome rinktis Gedulas.lt katafalko nuomos paslaugas. Atsižvelgiame į šeimos ir artimųjų norus, prisitaikome prie individualių poreikių.

Mūsų katafalkai

Sunkią gedulo valandą mums rūpi Jūsų patogumas. Dėl šios priežasties siūlome tik patikimus katafalkus ir modernią pervežimo įrangą, atitinkančią visus palaikų gabenimo reikalavimus.

Įmonėje naudojami Mercedes-Benz Vito katafalkai, kuriuose galima gabenti ne tik karstus, bet ir urnas. Ši transporto priemonė yra erdvi bei saugi, todėl tai patikimas pasirinkimas išlydint Jūsų artimą žmogų į paskutinę kelionę.

Visus savo katafalkus atidžiai prižiūrime ir atnaujiname, todėl garantuojame, kad pervežimo paslaugos bus suteikiamos nepriekaištingai.

Paslaugas teikia visoje Lietuvoje

Puikiai suprantame, kad netektis nesirenka nei vietos, nei laiko, todėl katafalko nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Galime atvežti katafalką į Jūsų nurodytą vietą ir pervežti velionį į kapines. Užtikriname operatyvumą: galime katafalką suteikti tą pačią arba sekančią dieną po Jūsų užklausos.