Artimo žmogaus netektis yra sudėtingas metas, kuomet reikalinga pagalba visais kylančiais klausimais. Tam, kad šis laikas būtų kaip įmanoma lengvesnis, svarbu surengti gražų ir iškilmingą išlydėjimą. Įvairūs ritualiniai reikmenys pridės laidotuvėms daugiau orumo, rimties, leis išreikšti pagarbą išėjusiam žmogui. Ritualinių reikmenų nuoma yra puikus būdas pasirūpinti trūkstamais šarvojimo reikmenimis bei atributais.

Viskas, ko reikia šarvojimui

Mūsų įmonė teikia šarvojimo paslaugas kliento pasirinktoje vietoje. Mes turime visą reikalingą įrangą urnos ar karsto šarvojimui: namuose, bendruomenės namuose, kultūros namuose, bažnyčioje ar kitose velionio artimųjų pasirinktose šarvojimo vietose. Šią įrangą taip pat galima ir išsinuomoti.

Didžiausias mūsų tikslas – užtikrinti, kad rastumėte visus reikiamus įrankius tam, kad nieko netrūktų. Padėti, kad artimo žmogaus netektis būtų kaip įmanoma švelnesnė, suteikiant viską, ko reikia oriam ir pagarbos kupinam atsisveikinimui.

Laidojimo reikmenys Kaune

Ritualinių reikmenų nuoma yra geriausias ir patogiausias būdas sutaupyti. Pasirūpinsime viskuo, ko gali prireikti karsto ar urnos šarvojimui. Pristatomi skirtingo dydžio bei išvaizdos stovai, įvairi ritualinė atributika, be kurios neapsieitų nei vienos laidotuvės.

Suteikiame galimybę išsinuomoti pavienes ritualinių reikmenų dalis arba pilnus komplektus. Nuomojame komplektus karsto šarvojimui, urnos šarvojimui, kitoms reikmėms, kai kurias dekoracijas bei papuošimus. Galime pasiūlyti tiek pigesnių ir paprastesnių, tiek brangesnių ir iškilmingesnių sprendimų. Plačiame ritualinių reikmenų asortimente rasite daugybę skirtingų pasirinkimų įvairiems poreikiams.

Kiti laidojimo reikmenys bei paslaugos

Be stovų ir detalių ritualiniams reikmenims dar tiekiame daugelį kitų laidojimui bei kremavimui būtinų daiktų ir atributų. Pristatome daugybę skirtingų rūšių karstų bei kremavimo urnų. Teikiame kone visas laidojimo paslaugas ir galime pasiūlyti skirtingų sričių specialistų pagalbą. Visuomet siūlome paslaugas tų specialistų, kurie turi daug patirties ir gerai išmano savo atliekamą darbą, stengiamės surasti Jums geriausius sprendimus už kaip įmanoma labiau priimtiną kainą.

Ritualinių reikmenų nuoma pagal individualius poreikius bei galimybes! Kreipkitės ir mes pasirūpinsime visomis šarvojimui reikiamomis detalėmis bei įrankiais, suteiksime išsamią informaciją visais Jums rūpimais laidojimo bei šarvojimo klausimais.