Duobkasiai iškasa ir paruošia duobia į kurią laidojamas karstas ar urna tai pat už kasimo darbus, tačiau šie specialistai atlieka ir daugiau paslaugų: paruošia kapavietę laidojimui ir atlieka visas reikalingas paslaugas iki duobės iškasimo t.y. plokščių dengiančių kapą atkėlimas, paminklo patraukimas ar kiti reikalingi darbai. Taip pat, esant poreikiui, galimos papildomos paslaugos tokios kaip duobės papuošimas.

UAB „Gedulas“ komanda siūlo tik kvalifikuotų duobkasių paslaugas. Visi specialistai turi ilgametę patirtį ir reikiamą įrangą, todėl darbus atlieka itin patikimai. Jeigu ieškote profesionalių paslaugų, laukiame Jūsų: UAB „Gedulas“ užtikrina darbų kokybę.

Svarbu žinoti: Kauno miesto kapinės priklauso savivaldybės įmonei Kapinių priežiūra ir tik jų darbuotojai gali kasti ir tvarkyti kapavietes KAUNO miesto kapinėse. Todėl dėl minėtų paslaugų klientai tariasi ir derina visus darbus su atitinkamu kapinių vedėju. Įmonė UAB „Gedulas“ gali pasiūlyti duobkasių paslaugas tik Kauno rajone ar kituose miestuose.

Kokia duobės kasimo kaina?

Susisiekite su mumis dabar, įvertinsime kainą.