Mūsų įmonė dirba nuo 2003 m. Kaip profesionalios kokybės kremavimo ir laidojimo paslaugų teikėjai, mes įgijome daugybę žinių bei praktinės patirties per daugelį metų.

Mes norėtume pasidalinti savo žiniomis su Jumis.Užduoti teisingus klausimus, lyginti kainas ir paslaugas, ir priimti pagrįstus sprendimus.

Kai šeima praranda branginamą mylimą žmogų yra daug dalykų, kurie turi būti sprendžiami bei tvarkomi atsakingai, pagarbiai bei profesionaliai. Paprastai, pirmas žingsnis yra pasitelkti laidotuvių biurų paslaugas, rūpintis visų laidotuvių aspektais. Mes turime naują požiūrį į laidotuvių pramonę teikti geresnes paslaugas, mažesnes išlaidas, o svarbiausia – suteikti jums reikiamą informaciją, kuri bus labai naudingą palydint Jums artimą žmogų. Mūsų tikslas yra palengvinti žmonėms laidotuvių skausmą bei sielvartą sumažinant laidotuvių rūpesčius.

Mes žinome, šiais laikais yra labai sunku apsispręsti, todėl Jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių, prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu. Mes tikimės padėti jums ir jūsų artimiesiems išgyventi šį sudėtingą laiką.

Per daugelį metų Jūs parodėte pasitikėjimą mumis todėl mes nuolat stengėmės tobulėti įsigydami geresnę mūsų darbui reikalingą techniką, siekiame darbuotojų kvalifikacijos kėlimo, tobulinimosi savo veikloje. Atliekame naują kūno paruošimą šarvojimui (balzamavimą) paslaugą.

Įmonė yra „Laidojimo paslaugų asociacijos“ narė. Turime higienos pasą ir visas licencijas susijusias su kokybišku bei profesionaliu laidojimo paslaugų teikimu.