E-parduotuvėje anaka.lt rasite: laidojimo urnas internetu.

Kremavimas yra vis dažniau pasirenkamas atsisveikinimo su mirusiais artimaisiais būdas. Plintant kremavimo kultūrai vis didesnę reikšmę įgyja ir kremavimo urnos. Kūrybingi urnų meistrai stebina vis naujais sprendimais, todėl naujų pasirinkimų tikrai netrūksta.

Teikdami kremavimo paslaugas taip pat rūpinamės, kad atrastumėte labiausiai tinkančią urną. Šiam tikslui įgyvendinti galime pasiūlyti platų kremavimo urnų pasirinkimą (žemiau pateiktos ne visos mūsų turimos urnos – platesnis pasirinkimas mūsų biure).

Kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais ir išsirinkti tai, kas labiausiai traukia akis bei atitinka norimą simbolinę prasmę. Visuomet mielai padėsime Jums išsirinkti ir patarsime rūpimais kremavimo klausimais.

Simbolių ant kremavimo urnų reikšmė

Pristatome skirtingų formų ir dizaino urnas skirtingiems poreikiams. Pavyzdžiai, kuriuos matote pateiktus mūsų puslapyje, atspindi dažniausius klientų pasirinkimus ir tai, kas šiandien yra madinga. Kremavimui įprasta rinktis skirtingų formų urnas su tam tikrais simboliais ar be jų, egzistuoja keli dažniausiai pasitaikantys pasirinkimų tipai.

Dažnas ieško tradicinio sprendimo ir urnai simboliu renkasi kryžių, nukryžiuotąjį ar angelą. Gėlė ar širdis taip pat labai mėgiami kremavimo urnų simboliai. Pastebėta tokia tendencija, jog tamsių spalvų urnas dažniau renkasi kremuojant senyvo amžiaus žmones, o šviesias – jaunesnius, tačiau tai nėra būtina sąlyga. Esant poreikiui, gaminamos įvairios neįprastos, netradicinių formų urnos – stilių įvairovė tik auga ir dar augs.

Puošnios ir paprastos, įvairaus dizaino kremavimo urnos skirtingiems poreikiams! Pas mus rasite platų, įvairiems poreikiams pritaikytą urnų pasirinkimą prieinamomis kainomis.

[basel_gallery images=”866,865,863,864,861,862,860,867,868,869,870,871,872,858,859,856,857,855″ view=”grid” spacing=”10″ columns=”6″ lightbox=”yes” img_size=”medium”]