UAB „Gedulas“ siūlo itin platų karstų pasirinkimą: nuo itin kuklių, iki dekoruotų įmantriais ornamentais ir kitomis puošybos detalėmis.

Ką verta žinoti apie UAB „Gedulas“ karstus?

Visi karstai pagaminti iš kokybiškos medienos, yra patvarūs ir ilgaamžiai. Jie gaminami iš skirtingos rūšies medienos: pušies, eglės, beržo, juodalksnio, uosio bei ąžuolo.

Renkantis karstą, svarbu atkreipti dėmesį, kad šie skiriasi savo dizainu. Gali būti natūralios medienos arba lakuoti, skiriasi jų forma, gali turėti papildomų papuošimų: ornamentų ar kitų papildomų stiliaus detalių.

Visų mūsų siūlomų karstų vidus yra išklotas balta šilkine medžiaga, turi baltas pagalvėles. Karstai nėra visi vienodo dizaino, todėl nuo to priklauso ir kokio stiliaus patalai yra juose. Visi patalai ir pagalvėlės yra baltos, tačiau priklausomai nuo karsto dizaino gali turėti skirtingus raukinukus, siuvinėtus ornamentus.

Kokia karstų kaina?

Kainą lemia daugelis kriterijų: karsto modelis, puošybos metodas, patalynė. Visgi, vienas svarbiausių kainos veiksnių yra mediena, iš kurios pagamintas karstas. Pigesni karstai gaminami iš pušies bei eglės, brangiausia mediena laikoma uosio bei ąžuolo. Jeigu norite sužinoti tikslią karsto kainą, susisiekite.