Siekdami atitikti kiekvieno kliento poreikius siūlome platų šarvojimų salių pasirinkimą. Siūlome net 4 modernias, šiuolaikiškai įrengtas šarvojimo sales, kurios patogiai sutalpins apeigų dalyvius. Jose yra visa reikiama įranga, kurioje Jūs galėsite oriai ir sklandžiai atsisveikinti su išėjusiu Jums brangiu žmogumi.

Šarvojimo paslaugos netoli Jūsų

Jūsų patogumui galime pasiūlyti šarvojimo sales įvairiuose rajonuose: nuo prabangiai įrengtų, naujų, modernių ir didelių iki kuklesnių, bet jaukių ir patogių salių. Mes rūpinamės, jog atsisveikinimas su artimu žmogumi vyktų pagarbiai, malonioje aplinkoje, ramioje šarvojimo salėje. Mūsų komanda padės organizuoti ir įgyvendinti visas reikiamas šarvojimo apeigas ir procedūras.

Palaimintojo Jurgio Matulaičio šarvojimo salė

Naujai suremontuoti laidojimo namai, kuriuose yra net kelios šarvojimo salės. Įsikūrę adresu S. Žukausko g. 3b, Kaunas.

Šie laidojimo namai pasižymi keliais svarbiais privalumais:

  • Lokacija: strategiškai patogi šarvojimo salės vieta – lengvai pasiekiama viešuoju transportu, greta yra Kauno pal. arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčia, automobilių parkavimo aikštelė.
  • Unikalus interjeras: šarvojimo salės naujai ir skoningai įrengtos, jose vyrauja rami, jautrumo ir tylos kupina atmosfera.
  • Moderni technika: čia rasite viską, ko reikia pagarbiam atsisveikinimui su Jūsų artimu žmogumi: nuo pažangios garso, vaizdo įrangos, iki patogių baldų.
  • Patyrusi komanda: Pal. Jurgio Matulaičio šarvojimo salėje dirba supratingi, empatiški darbuotojai, kurie pasirūpins velionio artimųjų poreikiais, atsakys į rūpimus klausimus ir suteiks profesionalią pagalbą.
  • Geros salės nuomos kainos: mūsų tikslas – kad orus šarvojimas būtų prieinamas visiems, todėl užtikriname, kad salės nuomos kainos yra lanksčios, o kainos ir kokybės santykis visada Jūsų naudai.

Šv. Antano Paduviečio šarvojimo salės

Įsikūrusi adresu Radvilėnų pl. 15A, Kaunas.

Tai 4 erdvios, neseniai suremontuotos šarvojimo salės, kuriuose rasite visą reikalingą įrangą ir baldus. Šalia salių įrengti poilsio kambariai apeigų dalyviams. Čia vyrauja rami, pagarbi atmosfera: netoliese Ąžuolyno parkas, yra automobilių stovėjimo aikštelė, autobusų stotelė, todėl šarvojimo salė lengvai pasiekiama iš bet kurios Kauno vietos.

Aleksoto bažnyčios salė

Įsikūrusi adresu Antakalnio g. 35, Kaunas.

Moderniai ir stilingai įrengta salė, kurioje vyrauja šviesus interjeras. Čia tilps iki 40 – 60 šermenų dalyvių. Kiekviena salės detalė kruopščiai apgalvota Jūsų patogumui ir atsisveikinimo sklandumui: yra kokybiška garso, vaizdo įranga, papildoma patalpa, kurioje svečiai gali pailsėti ir pasivaišinti.

 

Gerojo Ganytojo Bažnyčios šarvojimo salės

Įsikūrusi adresu V. Krėvės pr. 95a, Kaunas.

Čia rasite 2 šarvojimo sales, pritaikytas skirtingiems poreikiams: mažojoje salėje įrengta 30 sėdimų vietų, o didžiojoje salėje yra per 100, todėl tinka organizuojant šermenis, kuriose dalyvaus didesnis žmonių skaičius. Abi salės turi papildomą patalpą, kurioje įrengta poilsio erdvė.

Kaip pasirinkti šarvojimo salę?

Kad šarvojimo salė pateisintų lūkesčius, rekomenduojame atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Vieta

Rinkitės salę, kurios lokacija yra patogiausia Jums ir kitiems svečiams. Papildomai pasidomėkite, ar netoli yra automobilių stovėjimo aikštelė, viešojo transporto stotelės ir pan. Verta rinktis šarvojimo salę, kuri yra greta Jūsų bažnyčios ir/ar kapinių, kuriose laidosite velionį.

Salės dydis

Salė turi būti pakankamo dydžio, kad visi atėję atsisveikinti su velionių jaustųsi patogiai. Atkreipkite dėmesį, kad net užsakant šarvojimo salę keletui dienų, dažniausiai žmonių srautas nepasiskirsto tolygiai: daugiausia svečių atvyksta laidotuvių dieną. Kviečiame pasikonsultuoti su mūsų specialistais: pasiūlysime Jums reikalingo dydžio šarvojimo salę, kurioje jausitės komfortiškai.

Salės nuomos trukmė

Renkantis šarvojimo salę, pamąstykite, kiek laiko norite ir galite skirti atsisveikinimui su mirusiuoju. Anksčiau tradiciškai tam buvo skiriamos 2 – 3 dienos: pirmas dvi vykdavo šermenys, o trečiąją dieną – laidotuvės.

Šiandien laidojimo paslaugų specialistai mato kitokias tendencijas. Dažniausiai atsisveikinimas trunka nepilnas dvi dienas: pirmoji skiriama atsisveikinimui laidojimo salėje, o antrąją dieną organizuojamos laidotuvės.

Tačiau kiekvieno patirtis netekties akivaizdoje yra unikali. Kiek laiko prireiks atsisveikinimo ceremonijai, priklauso tik nuo Jūsų, o mes suteiksime visą reikalingą pagalbą.

Paslaugų kaina

Jeigu Jūsų išlaidos, skirtos laidotuvėms, ribotos, renkantis laidojimo salę, nustatykite griežtas biudžeto lubas: tai padės nepermokėti. Palyginkite skirtingus pasiūlymus, įvertinkite kainos ir kokybės santykį ir priimkite galutinį sprendimą.

Taip pat atsižvelkite į tai, kad asmeniui mirus valstybė numato kompensaciją: tai gali padėti padengti ženklią išlaidų (tame tarpe – ir šarvojimo salės nuomos) dalį.

Salės įrengimas

Nepriklausomai nuo metų laiko, šarvojimo salėje turėtų būti kokybiška oro kondicionavimo sistema, užtikrinamas patalpų vėdinimas. Taip pat pasidomėkite, ar šarvojimo salėje yra Jums reikalinga vaizdo ir garso technika, poilsio patalpa svečiams, patogios sėdėjimo vietos ir kiti patogumai.

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie šarvojimo sales.

DUK

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus.

Kiek kainuoja šarvojimo salės nuoma?

Tai priklauso nuo pasirinktos salės, jos dydžio ir individualių pageidavimų (įrangos, dekoravimo ir pan.). Kviečiame susisiekti su mūsų atstovais Jums patogiu metu. Nurodysime preliminarią salės nuomos kainą.

Kokią kompensaciją laidojimo išlaidoms gausiu?

Laidojimo pašalpa priklauso mirusį asmenį laidojantiems artimiesiems. Išmokos dydis siekia 8 bazines socialines išmokas (vienos išmokos dydis – 49 Eur, 8 išmokų – 392 Eur).

Mirusiojo palaikai bus kremuojami. Ar prieš tai galima juos pašarvoti salėje?

Jeigu planuojamas palaikų kremavimas, prieš tai galima organizuoti tradicinę atsisveikinimo ceremoniją laidojimo salėje.

Taip pat kremuojant galima ir kita alternatyva: urnos pervežimas į laidojimo namus po kremavimo. Šarvojimo salėje svečiai gali prisiminti ir pagerbti išėjusį žmogų: paliekant gėlę, uždegant žvakę, tariant paguodos žodį artimiesiems.

Kokia įranga yra šarvojimo salėse?

Visos mūsų šarvojimo salės įrengtos komfortiškai, moderniai, atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus poreikius. Jose rasite ne tik rimties, susitelkimo kupiną, pagarbią atmosferą, bet ir visą apeigoms reikalingą tokią kaip:

  • Ekranai skaidrėms/nuotraukoms demonstruoti;
  • Muzikos leistuvas;
  • Garsiakalbiai muzikai;
  • Kondicionavimo sistema;
  • Individualiai reguliuojamas apšvietimas.

Taip pat visos šarvojimo salės turi jaukius poilsio kambarius, apstatytus komfortiškais baldais ir kita įranga, kad apeigų dalyviai galėtų pasivaišinti ir pailsėti.