Brangaus žmogaus netektis visada sukelia sunkias emocijas, tačiau jeigu tai įvyksta užsienyje, artimieji šią situaciją išgyvena dar skaudžiau. Susidūrus su poreikiu pervežti palaikus, kviečiame kreiptis į UAB „Gedulas“. Operatyviai atliksime šią užduotį ir suteiksime kitą riekiamą pagalbą.

Palaikų pervežimas: nuo ko pradėti?

Įvykus mirčiai užsienyje ir kreipiantis į pervežimo paslaugas teikiančią įmonę, svarbu perduoti kontaktus, su kuo turėtų bendrauti įmonės atstovai (tai gali būti užsienio šalyje esantys tyrėjai, koroneriai, įstaigos kuriuose šiuo metu yra mirusiojo kūnas atstovai ir pan.). Tai leidžia užmegzti svarbius kontaktus ir gauti visą reikalingą informaciją dėl to, kokių dokumentų ir pasiruošimo reikia prieš vykstant atsiimti mirusiojo kūną.

Atsižvelgiant į gautą informaciją, mūsų komandos atstovai paruoš reikalingus dokumentus ir pasirūpins sklandžiu palaikų pervežimu.

Užtikrina sklandų palaikų pervežimą

 

Įmonė UAB „Gedulas“ garantuoja sklandų palaikų pargabenimo procesą. Naudojame automobilius, kurie yra pritaikyti palaikų gabenimui: juose yra įmontuota speciali šaldymo įranga. Palaikai gabenami specialiame transportavimui skirtame cinkuotame karste.

Susidūrus su netektimi svetur, padės UAB „Gedulas“ komanda. Esame pasiekiami 24 valandas per parą: išsamiai atsakome į visus rūpimus klausimus, sutvarkome dokumentus ir parvežame palaikus oriam atsisveikinimui.

D.U.K.

Iš kokių valstybių vežate palaikus?

Dažniausiai palaikus tenka pervežti iš Europos Sąjungos šalių, taip pat iš Jungtinės Karalystės, tačiau esame lankstūs ir galime pervežti palaikus iš kitų šalių.

Kokie tarptautiniai reikalavimai taikomi šiai paslaugai?

Reikalavimai dėl palaikų pervežimo, dokumentų ir leidimų kiekvienoje šalyje yra gana skirtingi. Mūsų įmonės atstovai įvertins tai ir paruoš viską vadovaudamiesi individualiais konkrečios valstybės reikalavimais.

Ar man priklauso kompensacija dėl palaikų pervežimo?

Tikrai taip: valstybė skiria paramą dėl palaikų pervežimo į Lietuvą iš užsienio šalių.

Nuo ko priklauso paramos dydis?

Skiriamos kompensacijos procentinis dydis priklauso nuo laidojančiųjų gaunamųjų pajamų dydžio. Jeigu siekiate pretenduoti į paramą, mūsų specialistai gali pakonsultuoti šiais svarbiais klausimais.